.

.

AXDNH Кожата Налепница за Xbox Серија X, Налепница Покритие за Xbox Серија X Конзола и 2 Контролори Винил Gamepad Кожата Заштитник Филм,2250

AXDNH Кожата Налепница за Xbox Серија X, Налепница Покритие за Xbox Серија X Конзола и 2 Контролори Винил Gamepad

DEN 782.40
Износ

ЗАБЕЛЕШКА : за XBOX ЕДЕН (или S), САМО ЗА XBOX X СЕРИЈА.Пакетот вклучува : 1 x Xbox Серија X Конзола Случај 2 x Xbox Серија X Контролер Кожата Налепници (Забелешка : игра конзола и контролори не се вклучени).Меки и тенки винил decal го штити вашиот Xbox Серија X конзола и неговите контролори совршено против гребење, отпечатоци од прсти и прав.Лесен за употреба, паста, се чисти и се отстрани, без леплива остатоци остави зад себе.Услуга : Сите додатоци се проверува внимателно пред да се продаваат.Обезбеди секое прашање или проблем во врска со производот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, нашата служба за корисници тим ќе ви помогне во рок од 24 часа.Производ Функција : ● 100% Сосема Нов ● Моден стил шарени кожа налепница за Xbox Серија X ● Лесен за употреба и стап.Лесно да се отстрани целосно. ● Висок квалитет отстранлив лепило винил ● Заштити вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. ● Красат и разубават вашата конзола и контролер. ● Одличен избор за подарок пријатели. ● Согласност за Xbox Серија X Пакетот вклучува : ● 1 x Xbox Серија X Конзола Кожата ● 2 x Xbox Серија X Контролер Маски не вклучува конзола и контролер Услуга : се Обезбеди секое прашање или проблем во врска со производот, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, нашата служба за корисници тим ќе ви помогне во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите