.

.

Rownyeon Шминка Четка Торба Организатор Свитлива Шминка Четка Уметник Случај Патување Четка Носителот Преносни Патент Професионални рачна ташна за Патување Дома Под?

Rownyeon Шминка Четка Торба Организатор Свитлива Шминка Четка Уметник Случај Патување Четка Носителот Преносни

DEN 599.76
Износ

❤ Висок Квалитет Шминка Четка Торба - Направени од издржлив вегетаријанска-friendly кожа со дополнителни внатрешни работи оддел, таа долго трае и лесно се чисти. (Напомена : Четки НЕ се вклучени, ќе добиете само торба.). ❤ Практични Zip Затворање Шминка Четка Торба/Носителот-Дизајнирани со токи на двете страни, може да се здипли на маса и да стане covenient четка држачот. ❤ Голема Способност Четка Организатор Торба - има 14 Големи џебови, секој џебови може да се storaged до 5 тенка четки или 1-2 кабуки четка.Сите четки во една торба!. ❤ Стилски flodable дизајн и high-end гледајќи го направи тоа, исто така, совршен подарок за вашите пријатели,семејство, таа мора да биде многу среќен да добие добра присутни. ❤ Совршен за Шминка Уметник Шминка Љубител на Патување, организирани сите четки што ви е потребно за да оди на работа и, исто така, многу погодно за вас, кога го прават шминка.Отпакувајте ја чантата и пати по должината на линијата на Средината.Користете го прилепува на страна и брзо да се едни со други.Сега, вашата шминка четка торба стана стои четка носителот!.ПОЧНЕ МАГИЈАТА.Започнете магија дизајнира и произведува шминка случај, модни чанти, шминка tools.Врз основа на потребите на повеќето луѓе, ние се откријат нови и подлабоко вредности, создаде повеќе удобен и убав живот.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуга.КОРИСТЕТЕ ВОДИЧ.Отпакувајте ја чантата и пати по должината на линијата на Средината.Користете го прилепува на страна и брзо да се едни со други.Сега, вашата шминка четка торба стана стои четка носителот!.

R

Им се допаѓа и на купувачите