.

.

Lancome Genifique Напредни Младите Активирање Око Крем, 0.5 Унца

Lancome Genifique Напредни Младите Активирање Око Крем, 0.5 Унца

DEN 1632.00
Износ

Карактеристики на гел-како текстура која обезбедува инстант влага.Развиен со напредни оптичка технологија за осветлувајќи акција.Видливо ги намалува знаците од замор и фини линии околу кревка око контура.Овој производ е безбеден за осетливи очи.Ваков подмладителен око крем Карактеристики на гел-како текстура која обезбедува инстант влага Развиена со напредни оптичка технологија за осветлувајќи акција Видливо ги намалува знаците од замор & фини линии околу кревка око контура Претстави поцврст, помек, неспокојот, повеќе живописни & енергија око зона.

R

Им се допаѓа и на купувачите