.

.

Домашни миленици Првиот Колегиум Милениче Додатоци, Куче Перница, Тексас Longhorns, 16 x 16 x 3 инчи

Домашни миленици Првиот Колегиум Милениче Додатоци, Куче Перница, Тексас Longhorns, 16 x 16 x 3 инчи

DEN 484.32
Износ

Официјално NCAA Лиценцирани Милениче Перница!.Тимот на логото извезена во различни тим бои!.Мека кадифен & поли-исполнет за да се обезбеди максимална удобност & задоволство за вашиот спортски pup!.Разлика Од Трим.Направени со користење на високо крајот материјали за гаранција на топлина, комфор & издржливост!.

R

Им се допаѓа и на купувачите