.

.

Креативни Портокал Plaid Кревет Перници Страна и Supine Противалергиски Перници

Креативни Портокал Plaid Кревет Перници Страна и Supine Противалергиски Перници

DEN 263.76
Износ

Материјал Опис : Направен Од 100% Полиестер Влакна (Полиестер Кадифени), Меки И Удобни.Производ Перформанси : Скриен Патент Отворање Дизајн, Лесен Утовар И Истовар Перница Јадро Не Само Што Ќе Го Изгуби Убава И Исклучителна Шиење Технологија, И Внатре И Надвор Одлична, Не Е Лесно Да Се Отвори, Не Е Лесно Да Деформација, Не Топка Извоз Квалитет.Апликацијата Сценарио : Вие Не Може Да Се Потпреме На Троседот Кога Ќе Гнездо На Него.Кога Ќе се Размислува За Нешто, Што Може да се Одржи Тоа; Стол Перница Автомобил Перница внатрешна Декорација Може да Се Користи Во Секоја Соба Спална соба Гостинската Соба на Децата Соба за Рекреација Автомобил Одмор Дома.Роденденски Подарок : Вашиот Најсуштинските Спомени Се Спакувани Во Pillowcases.Ова Е Совршен Подарок За Вашето Семејство Во Божиќ За Вашиот Љубовник Е Годишнина Или На Раѓање На Вашето Дете.Тоа Е, Исто Така, Совршено Дома Декорација На Вашиот Сопствен Дизајн.Инструкции За Перење : Машина За Миење Под 60 В, Colorfast, Waterproo.Користете Го Овој Неверојатен Перница Маска За Да Се Трансформира Во Вашата Соба И Им Даде На Вашиот Досадна Кревет Или Троседот Нов Изглед!Нашите Трајни Опфаќа Се Дизајнирани Од Страна На Вистински Уметници И Направи На Највисок Квалитет На Материјали.Внимание : 1. Поради Средување На Процесот На Ткаенина Материјали, Вистински Производ Ќе Примите Може Да Биде Малку Поинаков Од Дизајн Прикажани Во Слика. 2. Поради Рака-Сечење И Рака Контролирана Шиење, На Дозволената Големина Е Поголема Или Помала Од 5%.

R

Им се допаѓа и на купувачите