.

.

кригла носителот Мултифункционален Countertop Кригла Носителите на Дрво Не се лизга Кафе Носителите 6 Куки Домашна Кујна Чување на Екранот Багажник

кригла носителот Мултифункционален Countertop Кригла Носителите на Дрво Не се лизга Кафе Носителите 6 Куки

DEN 1066.80
Износ

Простор за заштеда : Оваа кригла носителот на дрвото може да се одржи и поддршка вкупно 6 чаши, се зголеми употребата на просторот за tabletop.Чувајте вашиот десктоп уредни, кога вие не го користите да се откажам чаша, исклучителна изглед, исто така може да се користи како табела декорација.Материјал : Направен од бамбус дрво и еко-пријателски полиран непречено круг агли, екранот стојат нема да имаат проблем на ' рѓа да се обезбеди долготрајна издржливост.Широк Usages : Tabletop Носителот се погодни за било која пригода, како што се бања, кујна, livingroom, спална соба, итн.Повеќе апликации : Оваа чаша носителот на дрвото може да се користи за складирање, прикажување, и сува чаши, чаши, чаши и шишиња.Тоа е многу погоден за нов дом или да се создаде нов изглед за вашата кујна.Спецификација : Материјал : Бамбус Wood Size : стан.36*16cm Color : Дрво Color Quantity : 1 Pc Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Чај Купот на Чување од Носителот.

R

Им се допаѓа и на купувачите