.

.

Miyili 30-Инчен Бања Пешкир Бар Бранеа SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Управување со Држачот за Ѕид, A04N75A

Miyili 30-Инчен Бања Пешкир Бар Бранеа SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Управување со Држачот за

DEN 335.76
Износ

ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКИ Изработени од 100% од не 'рѓосувачки челик, врши подобро во анти-корозија, анти-' рѓа и анти-оцрни, исклучителен квалитет обезбедува години на сигурност и издржливост.БРАНЕА ЧЕЛИК - Деликатна рачно изработени бранеа заврши не се прикаже било какви места и се спротивстави на гребење, секојдневно одржување е едноставна, Само чисти со мека, влажна крпа нежно.ДИМЕНЗИИ - должина е 30 инчи, сокриени завртки дизајн.Идеален за употреба во спални соби, купатило, кујна, перална, патио, луксузни хотели и бањи.МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Класичен ПЛОШТАД-СТИЛ на дизајн, едноставен, елегантен модерен изглед ќе се добро се вклопува во вашата бања & кујна украси.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - ЛЕСНО Може да се монтира на различни површини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на плочка и base.Сите монтажа хардвер е вклучена.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Големина : 30-Инчен | Боја : Брусен Челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите