.

.

5PCS Мат Црна Бања Хардвер Собата, AYSUM Нерѓосувачки Челик Крпа Хардвер Собата - Вклучува 16 Рака Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот и 3 Крпа Куките

5PCS Мат Црна Бања Хардвер Собата, AYSUM Нерѓосувачки Челик Крпа Хардвер Собата - Вклучува 16 Рака Крпа Бар,

DEN 599.76
Износ

АНТИ- 'РЃА И ЗДРАВ црна бања пешкир бар во собата изработени од нерѓосувачки челик SUS304 кои се бранеа и го спречува' рѓа и корозија за долготрајна издржливост.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИЈА Крпа бар може да се користи за да ги зачувувате вашите крпи, тоалетна хартија држач, се користат за тоалет трудови и бања пешкир куки може да се користи за да се откажам бања пешкир, облека, костими за капење и сл.Во меѓувреме, оваа бања пешкир барови во собата може да се користи во спалната соба, перење соба, седи соба и кујната.ПРАКТИЧЕН И ОРКЕСТАРОТ ВАШИОТ ДОМ Овие куки и крпа барови се многу елегантни кои може да се организира вашата бања со стилски додатоци за средена простори.Мазна површина ќе не боли вашата облека.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА црна крпа носителот поставите доаѓаат во пакет со сите хардверски вклучени.Сокриени монтажа дупка додадете контакт на elagant дизајн, изработка на вашиот бања повеќе светли и уредни.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА Сите крпа бар во собата доаѓаат со 100% гаранција за квалитет.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ние обезбедува 12 месец квалитет осигурување и 90 дена пари назад и да ви помогнат со какви било прашања може да имате.AYSUM Мат Црна 5-Парче Бања Хардвер Поставете Крпа Бар во Собата Рака Крпа Носителот Тоалетна Хартија Носителот и 3 Крпа Куки, од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Mounted Individual Пакет : Секој производ е ставен во посебна кутија, која може добро да се заштитат од гребнатини за време на транспортот.Мазна Површина : Цврста конструкција и масна дизајн, што го прави лесна и мазна ќе не боли вашата облека.Нема остри рабови, безбедно виси на вашите потреби.Модерен Дизајн : крпа барови се дизајнирани со елегантни едноставни линии и сокриени завртка инсталацијата, која додадете повеќе модерни елементи за вашата бања и дома.Издржлив Материјал : Оваа бања хардвер собата вклучува 16" рака крпа бар, 6.3" тоалетна хартија носителот и 3pcs облека куки, Max тежина капацитети се движат од 11-22-Lbs (5-10kgs), тие може да ги исполни сите ваши потреби во секојдневниот живот.Rustproof и Мат Црна Површина : Оваа бања пешкир полици се направени од високо квалитетна SUS на 304 нерѓосувачки челик материјал, кој го направи бања пешкир барови силна рѓа-отпор во влажна средина.Повеќе Function Towel Куки : Тоа може да се откажам крпа, бањарки и бања сунѓерот во бањата, исто така, погодна за бесење на облека, чанти, капи, итн во спалната соба.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Мат Црна Инсталација Тип : Ѕид-монтирани (дупчење)Пакетот Вклучува : 1 x 16 Инчен Крпа Бар 1 x 6.3 Инчи Тоалетна Хартија Носителот 3 x Крпа Куки 12 x Screws12 x Подлога 5 x Хексагонални Клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите