.

.

LiGannengY 8 Компјутери на Крпа Багажник, ABS Силикони Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Багажник, Погоден за Бања, Кујна и Дома Мебел

LiGannengY 8 Компјутери на Крпа Багажник, ABS Силикони Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Багажник, Погоден за Бања,

DEN 1370.40
Износ

Високо-квалитетен материјал : Силикон крпа багажник, направени од високо-квалитетна ABS и силикони, отпорни на топлина и ладно отпорни, не е лесно да се пресврт, и има долг животен век.Прекрасна појава : креативни ѕид-монтирани крпа багажник, шарени дизајн, кружни дизајн, може да донесе една прекрасна чувство на вашиот бања, и додадете релаксирано чувство во вашиот живот.Широк спектар на апликации : се погодни за различни сцени, како што се бањи и кујни, помагајќи ти да го поставите на сите видови на предмети што треба.Стабилни перформанси : силна лепливоста, не е лесно да се шири, не е лесно да падне и по перење, може да се користи за долго време, е одличен бања производи.Инсталација метод е едноставен : лесен за ракување, утврден со налепници, без лепак е потребно, и да нема штета на ѕидот.Спецификација : Предмет Тип : Крпа Држач Тежина : Околу. 156g / 5.5 оз Боја : 4 Сива боја Бела, 4 Темно Зелена Производ, Материјал : ABS+Силикони Применливи Места : Таа е погодна за тоалети, кујни, итн.Пакет Листата : 8 x Крпа Носителот 8 x Налепници.

R

Им се допаѓа и на купувачите