.

.

LXD Бања Стојат,од не ' Рѓосувачки Челик Позлатен Ѕид Монтирани Бања Пешкир Двојно Полица за Складирање Железнички Носителот Багажник,Еден Пол,50cm

LXD Бања Стојат,од не ' Рѓосувачки Челик Позлатен Ѕид Монтирани Бања Пешкир Двојно Полица за Складирање Железнички

DEN 1291.20
Износ

Гаранција и сервис : Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас како верен пријател.Широко прифатен : можете да изберете палта, крпи и сите други во јавните површини на бања, спална соба, дневна соба, канцеларија или хотел, образованието и здравствените институции.Лесен за инсталација : Сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер кој може да се монтира на врата или ѕид, како и проширување завртки во торба.Добра текстура : не исчезнува, нема рѓа, животната средина и здравјето.Моќен : Мат алуминиум, тешки чувство, дури и тешка облека или други тешки предмети, сигурен и издржлив, никогаш не се носи, ѕид завртки монтажа структура.Спецификација на производот : Product материјал : metal Product тип : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.Карактеристики : 100% нов висок квалитет.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Одржување : 1. Користете чиста вода и избрише со памук cloth2. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со water Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-25 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите