.

.

Meiyante Ладење Крпи за размена на Инстант Олеснување, Мраз Крпа, Мека Дише, Микрофибер Крпа за Јога, Спорт, Трчање, Фитнес, Тренингот, Кампување, Фитнес, Јога Голф Подаро

Meiyante Ладење Крпи за размена на Инстант Олеснување, Мраз Крпа, Мека Дише, Микрофибер Крпа за Јога, Спорт,

DEN 760.80
Износ

Микрофибер. ✅ ИНСТАНТ ЛАДЕЊЕ КРПА - ( ????ИЗРАБОТЕНИ ВО ТАЈВАН ) за Разлика од PVA материјал кој суши картон, нашите микрофибер ладење крпи за вратот имаат Анти-Ув Ефект UPF50 +, со лесен, компактен и лесен дизајн, па откако тие се навлажни дека ќе ви се задржи кул, за неколку часа. ✅ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ – високите температури ни се направи многу мрзливи, без енергија, но сега благодарение на оваа ладење крпа може да остане свеж и се излади во текот на денот.Тоа е совршен за топлотни удари, активности на отворено, затворен простор, треска или главоболка терапија, фитнес, фитнес, јога, пилатес, патување, плажа, пешачење, кампување топлотниот удар превенција, заштита од сонце заштита, ладење додека се апсорбира, и е многу добар избор за спортисти, патеки, сите спортски фанови да оди во теретана и секоја личност која работат надвор лето топлина. ✅ ВРВЕН КВАЛИТЕТ – Дизајниран да трае оваа ладење крпа се направени од мека, мазна, и издржливи две текстилни материјали, кои се не-хемиски и не-токсични што го прави овој спорт крпа за да бидат безбедни и многу пријатен на допир со дополнителна топлина заштита, со подобрување на човечкото тело е природно ладење процес. ✅ ПРЕНОСНИ И ОБНОВЛИВИ – Сега можете да изберете еден од нашите зелени или сини јога крпи достапни во две различни големини : Една 7.5" x 33.5" и 15.35" x 43.31" кои благодарение на лесен дизајн може да се земе тоа насекаде и да одите.Е обновливи па може да се користи за долгорочно и по е валкано ќе може да се мијат во машина за перење. ✅ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ – Сите што треба да направите е да ги споделите со тоа се впие во ладна вода, присилува надвор, snap тоа и само drape влажни ладење крпа околу вашето рамо или вратот и нека ви обезбеди најдобар ладење олеснување.По неколку часа, ако сакате да повторна употреба тоа го надополнува крпа со вода во мијалник или со шише за вода имате толку таа ќе биде кул за да користат одново.

R

Им се допаѓа и на купувачите