.

.

2 Поставете Тешки Закачалка Кука Hammock Ѕид, Суспензија Таванот Куки Отворено Замав Кука За Монтирање Вежба Кука Нерѓосувачки Челик Вртливата Carabiner Јога Таванот План?

2 Поставете Тешки Закачалка Кука Hammock Ѕид, Суспензија Таванот Куки Отворено Замав Кука За Монтирање Вежба

DEN 239.76
Износ

Закачалката кука и вртливата carabiner е направен од тешки 304 од не 'рѓосувачки челик за трајни употреба, анти-' рѓа, цврста градба, силна товарот капацитет.Тоа е постојан тела на ѕид или плафон joist да им овозможи користење на вашиот суспензија систем или отпорност бендови.Не-монтажни кука и основната плоча на дизајнот, што го прави трајни и стабилни во употреба.Овој ѕид закачалка може да се користи за да се откажам челичното јаже кабел, челична жица, синџир, рака, виси растенија bracketand; Погодна за вградување во дрвени тавани, цемент тавани, ѕидови од тула, керамичка плочка ѕидови.Пакетот вклучува : 2 x таванот ѕид кука сидро, големина : 60x36mm/ 2.36x1.41inch; 2 x вртливата carabiner, големина : 60.5x29mm/ 2.38x1.14inch; 4 x само-прислушување завртки, големина : M4 x 45mm.Погодна за внатрешна и надворешна употреба, како што виси во расположението, јога замав суспензија, виси столици, hammocks, антенски silks, гуми расположението, удар торби или други тешки објект од надземни планината.Тешки Подлога Око Плоча со Carabiners за Суспензија за Обука Ремени, Јога Расположението, Виси Столици, Hammocks, Бокс Опрема, Брод & Морски Палубата Хардвер Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Закачалка Кука Големина : 60x36mm/ 2.36x1.41inch (L*W) Вртливата Carabiner Големина : M6, 60.5x29mm/ 2.38x1.14inch (L*W) Товарот : 50 KG Пакетот вклучува : 2 x Закачалка Кука 2 x Вртливата Carabiner 8 x Завртка.

R

Им се допаѓа и на купувачите