.

.

Безбедносната Камера Отворено, Безжичната WiFi IP Camera Home Security System 360° Поглед,Движење Откривање, автоматско Следење,Две Начин Зборува,HD 1080P пан Плочка Полна Боја Визија

Безбедносната Камера Отворено, Безжичната WiFi IP Camera Home Security System 360° Поглед,Движење Откривање,

DEN 1079.76
Износ

【Движење-Следење и Сигнали 】 Motion-Tracking овозможува камерата да ги пратите на објекти во движење.Кога е овозможено камерата ќе започне автоматски да ги евидентираат и да ги следат објект во движење.Вие ќе примате сигнали директно на вашиот IPHONE/Андроид Уред од стан откако движење е откриен. 【Floodlight&Аларм Сирената】На floodlight може да се постави за да се вклучи кога предметите кои се движат откриен во темнината,исто така, можете да поставите звук на алармот да се направи гласна сирена кога движење на објектот е откриен.тогаш е изградена-во напредни микрофон & звучник ви овозможува да се плашиш далеку непоканети гости,да испраќате команди за домашни миленици, велат здраво е да ви посакам добредојде на гостите. 【Пан Плочка 4x Digital Zoom&1080 P Ноќ Визија】Погледнете видео во живо во до 1080p (1920x1080) и дење и ноќе,4x Дигитален зум, со 350° хоризонтална и 120° Вертикална,камерата поддршка B&W/Бои/Авто(Интелигентна) ноќно режими.Ви овозможи прилагодено твоите најдобри ноќ визија искуство. 【 Сите Платформа Поддржани 】Поддршка 2.4 Ghz, Wi-Fi(НЕ 5 Ghz Wifi) ,Поддржува паметни телефони (i OS, Android), таблети (i Pad, Android), PC(Mac OS, Windows).Ова е повеќето пригоден начин за да се види од секаде, во секое време. 【3rd Партија Софтверска Поддршка】 home security камера ви овозможува да го поврзете најпознатите NVR , NAS и 3-та Страна надзор систем, како Сина ирис, ispy, Tinycam, IPCam Viewer, Synology, QNAP, 2 K/4 K NVR, итн.Безбедносната Камера Отворено, Безжичната Wi Fi IP Camera Home Security System 360° Поглед,Движење Откривање, автоматско Следење,Две Начин Зборува,HD 1080 P пан Плочка Полна Боја Визија Ноќ.

R

Им се допаѓа и на купувачите