.

.

KFidFran 6 12V Автомобил Осцилирачки Фан Вшмукување Чаша 2 Брзо Прилагодливи Вентилаторот за Ладење Црна со запалка приклучок за Приклучок(6 12V Авто-Oszillationslüfter-Saugnapf 2 Geschwind

KFidFran 6 12V Автомобил Осцилирачки Фан Вшмукување Чаша 2 Брзо Прилагодливи Вентилаторот за Ладење Црна со

DEN 1216.80
Износ

KFid Fran 6" 12 V Автомобил Осцилирачки Фан Вшмукување Чаша 2 Брзо Прилагодливи Вентилаторот за Ладење Црна со запалка приклучок за Plug Features : 100% Сосема нов и висок квалитет.Автомобил фан направени од издржлива пластика, фан приклучоци во таблата е запалка приклучок за штекер и се врти на и исклучување на удар на прекинувач.Мора да имаат за долги и заостанато автомобил патувања и многу поефикасна од оние малечки табла фанови!Автомобил фан Вклучува вшмукување чаша,не може да се монтира на вашиот цртичка или каде сакате.Може да се отстрани и инсталиран брзо и лесно.Љубител е идеален за автомобили,камиони,автобуси,off road опрема,бродови и други рекреативни возила.Автомобил фан е инсталиран во sunshade, сончев покрив, врата се справи, вдлабнатина, rearview огледало, итн.Карактеристики : Материјал : Пластични,Metal Color : Black Size : 14.5x17.5cm / 5.71"x6.89"(H*D)Жица Должина : 189cm / 74.41"Фан Дијаметар : 17.5 cm / 6.89"Напон : DC 12 VNotes : ве Молиме овозможи 1-2cm мало отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме не го блокира возачот видување или инсталирај го на место каде децата и домашните миленици може да се допре.Пакет се вклучени:1 x Автомобил Fan Description во German6" 12 V Авто-Oszillationslüfter-Saugnapf 2 Geschwindigkeit einstellbarer Lüfter Шварц мит Zigarettenanzünder-Stecker Das 12 V-Netzteil unterstützte 1,89 м lange Kabel kann einfach ohne Batterien во ден Zigarettenanzünder im Авто eingesteckt werden.Lüfterdurchmesser : 17,5 см / 6,89 Материјал : Autolüfter ани strapazierfähigem Kunststoff und Metall, дер Lüfter wird во умре Zigarettenanzünderbuchse Ihres Armaturenbretts eingesteckt und lässt sich mit einem Schalter еин - und ausschalten.2 Geschwindigkeitssteuerung : Es kann zwei Modi für langsamen Правец на und starken Правец на einstellen, um Ihre verschiedenen Bedürfnisse zu erfüllen.180 ° drehbar : 180 Град volle Freiheit zum Einstellen, Kopfschütteln, geräuscharm, umfassender, um Ihnenkühlen Правец zu bieten, damit умре Luftzirkulation im Авто gewährleistet ist.На 12 V напојување поддржани 1.89 m врвца може да биде вклучен во лесно во автомобил запалка приклучок за штекер без било потребно на батерии.Фан Дијаметар : 17.5 cm / 6.89".Материјал : Автомобил фан направени од издржлива пластика и метал, фан приклучоци во таблата е запалка приклучок за штекер и се врти на и исклучување на удар на прекинувач. 2 Контрола на Брзината:Тоа може да се прилагоди два начини на бавно правец и силен ветар за да ги задоволат вашите различни потреби.(2 Geschwindigkeitssteuerung : Es kann zwei Modi für langsamen Правец на und starken Правец на einstellen, um Ihre verschiedenen Bedürfnisse zu erfüllen. 180°Rotatable:180 степен целосна слобода да ја прилагодите,тресење на главата, ниско ниво на бучава, посеопфатно да ви обезбеди со кул ветар,така што на автомобилот циркулацијата на воздух.(180 ° drehbar : 180 Град volle Freiheit zum Einstellen, Kopfschütteln, geräuscharm, umfassender, um Ihnen kühlen Правец zu bieten, damit умре Luftzirkulation im Авто gewährleistet ist.

R

Им се допаѓа и на купувачите