.

.

4Pcs Боја се Менува Гел лак Сет со 15ML Врвот и на База на Грб

4Pcs Боја се Менува Гел лак Сет со 15ML Врвот и на База на Грб

DEN 311.52
Износ

Пакет се Вклучени : Оваа група вклучува 4pcs боја се менува гел лак,1pc врвот грб,1pc база на грб.Брилијантен подароци за член на семејството или пријател за Божиќ Ден, Денот на Благодарноста, родендени, годишнини или други фестивали. ▶Пакет Содржина◀4x Боја се Менува Гел Polish1x Врвот Coat1x База на Грб▶Лесна Апликација◀1. ПОДГОТОВКА : се Отстрани cuticle, трим работ, лак вашите нокти површината и бидете сигурни дека тие се суви,чисти и масло-слободни.2. Се применуваат база на грб,да се излечи со ноктите светилка.3. Се применуваат 1 тенок слој на лак ,се излечи со ноктите светилка.4. Се применуваат 2 тенок слој на лак,се излечи со ноктите светилка.5. Се применуваат врвот палто - лек,лек со ноктите светилка.

R

Им се допаѓа и на купувачите