.

.

ILNP Eclipse - Црна за да Црвено Ултра Хром лак

ILNP Eclipse - Црна за да Црвено Ултра Хром лак

DEN 300.00
Износ

НЕВЕРОЈАТЕН ТРАНСФОРМАЦИЈА - Види во стравопочит како што се сведоци на неверојатна промена на длабока полноќ црна во beaming-топла црвена.ЧИП ОТПОРНИ, ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ - Нашите ноктите полирање носат како железо!Уживајте во долготрајната покриеност со чип-отпорни издржливост.Отстранување е бриз - ништо како сјај!. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Не се среќни со Eclipse?Враќање или размена за нешто друго, сосема бесплатно.Ние никогаш нема да ве остави заглавени со нешто што не го сакаат!.ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ Дизајнирани со грижа и прецизност, само со највисок квалитет, најдобра вршење состојки одат во нашата ноктите полирање.Ние не правиме компромиси!. 100% ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, без СУРОВОСТ, БЕЗБЕДНО - Ние не користете било животно изведен состојки во нашите лак.Згора на тоа, ние не ги тестираме нашите производи врз животни, некогаш!Сите ILNP ноктите полирање се 7-бесплатно, нетоксичен и безбеден за употреба!.Никогаш не сте виделе Ултра Хром се допаѓа ова!Eclipse е mystifying полноќ црна Ултра Chrome со огнената црвена боја shift.Вилицата-droppingly уникатен и интензивна, Eclipse магично боја на премините од една впечатлива полноќ црн да зрачи огнен црвено!Во зависност од аголот на врвот на прстите, вие исто така може да се забележи нијанси на блескав портокал, beaming злато, па дури и сугестии на теал.Eclipse е дел од Злите Колекција, а магично curated сет на 7 смел, интензивни, и mystifying нијанси.Инспириран од морничава шума, Злите Колекција вклучува празнична есен тонови и испорачува тешка низа на морничава црнците, таинствената сива, огнен црвено, и повеќе.Eclipse е дел од ILNP е Ултра Хром класа на хроматските ноктите полирање; формулиран за да се применат директно да помине без потреба за база на боја.Макс Покриеност во 2-3 Палта.

R

Им се допаѓа и на купувачите