.

.

Мида Corporation 110113 Leech Трепет Лажица 1/8oz, Големина 10, Црвено Злато

Мида Corporation 110113 Leech Трепет Лажица 1/8oz, Големина 10, Црвено Злато

DEN 131.76
Износ

материјал тип : пластика. 1/8oz, Црвено Злато.Модел # 10113. материјал тип : пластика.Мида Отворено почна како производител на квалитетни мраз риболов опрема над 30 години.Во почетокот, се започна со преносен куфер-стил засолниште дека се отворија како Мида (оттука каде името на компанијата дојде од), но сето тоа го соблече кога страствен мраз риболовецот име Дејв Genz излезе со сосема нов концепт.Тој сакаше да се изгради преносни мраз риболов куќа која ќе го заштити од временските услови, како и да му овозможи да биде мобилен.Па тој направи еден.Потоа уште една, и уште една, и почна да ги продаваат на риболовците низ мразот појас.Кога тој сфатил дека има нешто што секој го сака, тој ги здружи силите со Мида, кој беше во можност да им помогне со проширување на побарувачката за оригиналниот Риба Стапица.

R

Им се допаѓа и на купувачите