.

.

FAFAN Леќа Комплет,3 во 1 Клип На 180 °Рибино Око Леќата+0.67 X Широк Агол+10Х Макро Леќа Мобилен Телефон на камерата Леќи на Камерата Момент Макро Леќа Старата Школа за Моби?

FAFAN Леќа Комплет,3 во 1 Клип На 180 °Рибино Око Леќата+0.67 X Широк Агол+10Х Макро Леќа Мобилен Телефон на

DEN 1079.76
Износ

【3-во-1 мобилен леќи на камерата за полнење】 : FAFAN телефон камера леќа комплет е совршен за истражување на повеќе напредни мобилни photography and Videography.Вклучува 3 леќи : 180 степен fisheye леќа,0.67 x широк агол леќа, Макро леќа 10 пати. 【Со уникатни карактеристики】 : 180° fisheye леќа-да се создаде интересни и уникатни кружни мистериозен ефект слики fisheye и haha огледало ефект. 10x макро леќа-Усогласување објектив за снимање цвеќиња, инсекти и други мали предмети (оптимално снимање од далечина : 1 до 3 инчи).0.67 ултра широк агол леќа-фати голем поле на гледање за да го добиете неверојатен агол на гледање. 【ЛЕСНИ & ПРЕНОСНИ】 : Сакате да се преземат некои убави слики, но мразам да носат оние обемна и скапа опрема?Овој пренослив и лесни телефон камера леќа комплет 3 во 1 ќе биде вашиот совршен избор, надградена трајни случај ја чува и заштитува сите леќа комплет удобно и безбедно, многу удобен за носење во џебот.Идеален за надворешна употреба спортски настани, концерти, обемот, кампување, риболов, и патување. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Нема потреба од било комплицирано чекори, само клип на објективот на вашиот мобилен телефон камера и усогласат, рачно да ја прочистите на објектив фокусна прстен за да се добие јасна слика за квалитет.Потоа можете да направите сите ваши незаборавни момент.Одличен избор за двете хобисти и фотографија аргументи. 【УНИВЕРЗАЛНА COMPATIABILITY】 : Компатибилен со повеќето типови на телефони, вклучувајќи го и јас Телефон 8/7/6s/6 Pluse/SE/5 S, Галакси S5/S6/S7/S8 и другите Android паметен телефон. 100% задоволството на клиентите гарантира, ако имате било какви прашања со нашите леќа во рок од 1 година, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или враќање на средствата. 3 во 1 широк агол fisheye леќа телефонот поставите камерата леќи на камерата, погоден за Vlog, пејзаж снимање, уште живот shooting Product Опис : Широк агол леќа : 0.45 пати со широк агол леќа, секој притиснете може да се земе за 45% повеќе слики, снимање луѓе, домашни миленици, туристички пејзажи, природа, архитектура, selfies и други неверојатни фотографии.Лесен-за-користење clip-на леќа : монтажни и преносни мека гумена рачка, па се дека телефонот нема да биде хит и изгребани, и тоа е лесно да се инсталира.Откријте го светот : Со оваа леќа, лесно можете да уживате во фотографија и да ја откриеме инстант убавината на светот.Удобен за носење : изгледот е мал и лесен, и тоа е полесно да се носат.Најдобар подарок : производот е спакуван во исклучителен подарок кутија, која е најдобар мал подарок за себе и пријатели кои сакаат фотографија.Спецификација : Применлив модел на мобилен телефон : general Color : црна, црвена, сина, златна, silver Macro леќа : може да донесе јасна слики на мали objects Wide-агол леќа : може да се пука еден поширок спектар на scenery Fisheye леќа : може да се фати 180 степени сцени, што ќе ви овозможи да уживате во илузорно world Package Содржина : 1 x универзални clip3 × леќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите