.

.

Завртка Занитвам, Рамна Глава Занитвам, Широк Апликација Занитвам Завртки Сет, Албум Завртка Занитвам, Практични за Занает-Изработка на Албуми(M595(5pcs))

Завртка Занитвам, Рамна Глава Занитвам, Широк Апликација Занитвам Завртки Сет, Албум Завртка Занитвам, Практични

DEN 1072.80
Износ

Направени од високо квалитетен материјал, овие завртки и навртки се издржливи и здрав.Заковки се совршен прибор за занает-изработка на, како што DIY албуми или книги.Постојат вкупно 5 парчиња заковки дека можете да го користите за многу проекти.Површината е сосема мазна и удобно да се допре,таписерии изработка и нежна.Обложено површината им даде на овие завртка заковки убава боја.Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал, овие завртки и навртки се издржливи и здрав.Обложено површината им даде на овие завртка заковки убава боја.Површината е сосема мазна и удобно да се допре,таписерии изработка и нежна.Постојат вкупно 5 парчиња заковки дека можете да го користите за многу проекти.Заковки се совршен прибор за занает-изработка на, како што DIY албуми или книги.Спецификации : Материјал : Железо обложено бакар Големина(D*L, со дијаметар*должина, Опционално) : M5*90 D=5 L=90 М5*95 D=5 L=95 М5*100 Г=5 L=100 Количина : 5pcs Тежина : 73g~79g / 2.6 оз~2.8 оз (прибл.) Пакет листата : 5 * Заковки.

R

Им се допаѓа и на купувачите