.

.

Мани е Мистериозен Oddities Ковчег Полица - Плашлив Готски Оркестарот за Дома - Црна Постоечкиот Дрвени Полица за Ѕид или Маса Врвот - 14 Инчи Висок од 7 Инчи, Широк

Мани е Мистериозен Oddities Ковчег Полица - Плашлив Готски Оркестарот за Дома - Црна Постоечкиот Дрвени Полица

DEN 719.28
Износ

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .ШУНКАТА и ОРКЕСТАРОТ е нешто што можеби ќе бидат заинтересирани во годината, а не само за време на ноќта на Вештерките.Може да се стави сите на вашите чудни и гаден nic nacks во оваа полица.ОДИ НА ВАШИОТ TABLETOP ИЛИ ОБЕСЕНИ на ѕидот.Ако имате хорор оркестарот или goth оркестарот тематските соба, овој ковчег полица ќе оди одлично на врвот на било контра врвот или служи како виси мини ковчег bookcase на ѕидот.ГОТСКИ БАЊА ОРКЕСТАРОТ може да биде нешто што не сум размислувал за тоа, но поради својата компактна големина, овој дрвен ковчег полица може да живее во вашата бања и да биде дом за вашите четки за заби, паста за заби, шминка, освежувачите на воздух, или нешто друго што нормално да си одат во вашата суета.ШУНКАТА колекционерски предмети не припаѓаат скриени во кабинетот, тие припаѓаат НА ЕКРАНОТ!Стави нешто од вештерка legos, вампир фигурини, gargoyles, мини черепот или лилјак, свеќи, или било која друга goth декорации може да имате.ГОЛЕМИНА : 7.5" Широк x 14" Висок x 3.5" Длабоко.Материјал : Дрво.Ако сте тип на човек заинтересирани во ковчези, coffins, вештерки, macabre оркестарот, или нешто што другите луѓе може да се најдат чудно, тогаш сте на вистинското место.Овие мини ковчег полиците ќе додадете совршен допир на вашата плашлив дома décor!.За разлика од обичните curio полиците, оваа полица има само неколку места за поставување на вашиот омилен oddities и куриозитети што сакате на екранот.Може да се стави работите како лего фигурини, funkos, аниме карактери, снимен очила, кристали, или било какви други интересни trinket може да се мисли на.Ние не се суди по вид на декорација користите!.

R

Им се допаѓа и на купувачите