.

.

Wallniture Ponza Лебди Полица Сет од 5, Дрво Виси Полици за Ѕид Складирање, 24 Селски Ѕид Полици за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна

Wallniture Ponza Лебди Полица Сет од 5, Дрво Виси Полици за Ѕид Складирање, 24 Селски Ѕид Полици за Спална

DEN 1079.76
Износ

Простор-Saver : Со Wallniture виси книга полици за ѕид, магично се трансформира во вашата празен ѕид простор во декоративни & функционална место!Нашиот ѕид монтирани полици не само држете го вашиот омилена книга колекција уредно на вашиот ѕид но исто така и надградба на вашата спална соба оркестарот.Супериорен Квалитет : Нашиот ѕид виси полиците се повеќе и посилна од другите!Направена од високо квалитетни материјали, секој Wallniture Ponza 24" x 4.5" голем ѕид полица може да се одржи до 40lbs со леснотија.Мулти-Функционални : Покрај тоа што е совршен соба мебел, Ponza лебди полица сет од 5 може да се користи и како дневна соба shlves, DVD чување полиците, haging растенијата полиците, кујната провизии организација и чување полиците, бања полици за текот на складирање.Smart & Декоративни Дизајн : Wallniture ѕид книга полица сет на 5 е дизајниран да одговара беспрекорно со секој ентериер дизајн и стил!Се користат Ponza постоечкиот ѕид полиците за да го завршите вашиот модерен дом оркестарот, селски оркестарот, farmhouse оркестарот, или boho оркестарот.Бонус : Различни assmebly режими за да можете да го прилагодите вашиот монтажа начин.Едноставен за Инсталација : Вашиот Ponza ѕид организаторите и складирање за спалната соба ќе биде подготвен за употреба во неколку минути, ако едноставно го следат лесни инструкции и користат хардвер монтажа, веќе вклучени во пакетот.Во нагорна позиција.Ова создава одлична страна за поддршка, така што може да се потпреме на различни предмети против, како книги.Завртена надолу за лебдечки полица стил за да создадете лесна шик дома декор. 5 x Дрво Полица Одбори. 10 x Белата Заградата. 20 x Пластична Подлога. 20 x Дрво Завртки. 20 x Монтажа Завртки.Упатството.Се користат вашата празен ѕид простор поефикасно не само да се зголеми вашиот мал простор, но, исто така, магично се трансформира во вашата досадна простор во естетски соба оркестарот!.Наместо гломазна ноќни маса или nightstands, користат Ponza дрво ѕид полиците како подвижна публикации единица за да го зголеми вашата мала соба.Идеален за чување ноќни книги, аларм часовниците и слика рамки, и повеќе.Го прилагодите вашиот монтажа начин со создавање на свој стил.На уникатен дизајн нуди две различни екранот форми.Можете да ги инсталирате загради : .Во нагорна позиција.Ова создава одлична страна за поддршка, така што може да се потпреме на различни предмети против, како книги.Завртена надолу за лебдечки полица стил за да создадете лесна шик дома декор.Да заборавите за грди протези кои не успеваат да ги сноси тежина!Секој Ponza лебди полица заграда се внимателно направена од високо квалитетни материјали да носат повеќе!Можете да ги чувате до 40 кг без никакви проблеми!.

R

Им се допаѓа и на купувачите