.

.

Dlb0109 DIY Симон Парцела Машина за Производство Комплет DIY Парцела Конзола со Високи Перформанси

Dlb0109 DIY Симон Парцела Машина за Производство Комплет DIY Парцела Конзола со Високи Перформанси

DEN 1932.00
Износ

Погоден за експеримент, електронски дизајнирање и DIY итн.Коло големината : 95mm x 60 MM.Сите компоненти се директно вметната компоненти, со мал заварување искуство за да се заврши производството.Ако тоа е добро, тоа ќе продолжи да се зголемува тежината и зголемување на тежината за возврат.Производ големината : 106mm x 71mm x 30ММ.Бренд име : KASILUDescription : Притиснете START (старт), играта почнува, четири копчиња случајно осветлена, и соодветната музика и безобѕирно надвор, мора да се сеќавам на копчето само осветлена, и притиснете надолу.Ако хит на unseasonable начин на половина пат, ќе пропадне.Двете групи на дигитални цевка највисоки предизвик рекорд и протокот бројот на царинење соодветно.Придвижуван од 9 V батерија. (Не се Вклучени)30 секунди без притисок на копче автоматски ќе внесете ниска потрошувачка на енергија, а 9 V батерија може да игра за долго време.На надворешната школка е направена од акрилик материјал, пред лицето е црна акрилна и печатени со текст шема, на други пет падина се транспарентни акрилик одбор.Производ тежина : 145g Packing големина : Околу 12cm x 9cm x 4cm Package се Вклучени : 1 x DIY Симон Парцела Машина за Производство Комплет.

R

Им се допаѓа и на купувачите