.

.

JUSTWEIXING Dimmable Круг LED вградна светилка 7W 9W 12W 15W КОЧАН Таванот Светлина AC85~265V LED Светлото Затворен Осветлување (Тело Боја : Жолта, Емитуваат Боја : Топло)

JUSTWEIXING Dimmable Круг LED вградна светилка 7W 9W 12W 15W КОЧАН Таванот Светлина AC85~265V LED Светлото

DEN 1797.60
Износ

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлување, продавници, трговски центри, кафе-барови, ресторани, спални соби, дневни соби, салони, хотели, влезовите, ходници, ходниците, клубови и сл.Влезен напон : AC85-265 V/110 V/220 V 50/60 Hz.Моќност : 7 W/9 W/12 W/15 W.Dimmable : Yes.Боја рендерирање индекс (CRI) : >Ra90. Производ параметри : Влезен напон : AC85-265 V/110 V/220 V 50/60 Hz Power : 7 W/9 W/12 W/15 WDimmable : Yes Color рендерирање индекс (CRI) : >Ra90 Beam агол : 60°LED чип : C0 B чип (Epistar)Светлосен флукс : 110 LM/WTemperature : -25 до 45°Заштита ниво : IP52 Color температура : топло бела : (2700 K-3000 K); природен бела : (4000 K-4200 K); кул бело : (6000 K-6500 K)Живот : 50000~80000 hours Approval : CE/Ro HS/FCC/3 CMaterial : умре-фрлија алуминиум + леќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите