.

.

JandCase A19 E26 Боја се Менува LED Сијалица, 10W RGB+Топло+бел ден Вајт, 60W Противвредност, 900lm, 17 Бои Далечински Управувач Светилки, Dimmable Расположение Осветлување за Дома, Парти

JandCase A19 E26 Боја се Менува LED Сијалица, 10W RGB+Топло+бел ден Вајт, 60W Противвредност, 900lm, 17 Бои

DEN 407.76
Износ

17 Dimmable Боја Избори.Оваа 10 W Rgb сијалица не само што може да емитуваат боја светла, но, исто така, се емитуваат атмосфера топло бела(2700k) и светла ладно бела светлина(6500k) со висок lumens(Cri>80). 5 оценки на светлината може да биде затемнето со далечински управувач. 2 Авто Боја Циклус Режими.Можете да контролирате брзината на промена на бојата во режим на Блиц и се Изедначи режимот преку затемнување на копчиња.И притиснете на пауза копче за да се одржи на боја сакате.Забава за вашите семејства.Dual Мемориска Функција.Дали ќе го исклучите светлата со далечинскиот управувач или на некој ѕиден прекинувач, тоа е можност да се потсетиме на бојата и осветлувањето и остане на истата, следниот пат кога ќе го вклучите.Времето Функција.Можете да го сијалица исклучува автоматски по 1 час и повеќе (≦24 часа) со далечинскиот управувач амбиент.Никогаш не се грижите за заборавање исклучување на светло кога ќе заспие или остави дома.Спаси $$ на електрична енергија записи.Лесно да се Контролира. 1 далечински може да се работи со една сијалица или повеќе RGB светилки.Далечинскиот опсег е до 16.4 ft.Имаат контрола на вашата светлина, без да се нагоре.Пријатен промена од обична сијалица да се разноврсна светлина.Состојба : нова.Пакетот вклучува : 2 парчиња од 10 W E26 LED Светилки, 2 далечински управувач, 1 упатството.Боја : RGB+Топло Бела+Кул Бело.Димензии : Дијаметар 2.56 во Должина 5.04 во.Влезен Напон : 110-240 V.Зрак Агол : 240 степен.Животниот век : 25,000 часа.Далечински Управувач за Напојување : Батерија, CR 2025(3 V).Ве молиме да го отстраните транспарентна пластична фолија на крајот на далечинскиот управувач кога ќе го користите.На сијалицата не може да се исклучи од страна на други нежните, тоа само може да биде затемнето со вклучени далечински.Состојба : Бренд new Package вклучува : 2 парчиња од 10 W E26 LED Светилки, 2 далечински управувач, 1 Настава manual Color : RGB+Топло Бела+Кул White Dimensions : Дијаметар 2.56 во Должина 5.04 in Input Напон : 110-240 VBeam Агол : 240 degree Lifespan : 25,000 hours Remote Контрола Напојување : Батерија, CR 2025(3 V).Мерки на претпазливост : .Ве молиме да го отстраните транспарентна пластична фолија на крајот на далечинскиот управувач кога ќе го користите.На сијалицата не може да се исклучи од страна на други нежните, тоа само може да биде затемнето со вклучени далечински.

R

Им се допаѓа и на купувачите