.

.

Komelon 4930 Професионални Најлон Обложен Челик Сечилото Лента Мерка 30-Нозе од 1-Инчен, Жолта Случај

Komelon 4930 Професионални Најлон Обложен Челик Сечилото Лента Мерка 30-Нозе од 1-Инчен, Жолта Случај

DEN 239.76
Износ

Ергономски дизајниран ABS жолта случај.Најлон обложени ножот.Лизгајте го заклучите за да се одржи нож.Пакет димензии : 7.05"L x 4.45"W x 2.15"H. Професионални е изграден за да се изврши и последен.Оваа 30-Нозе ергономски дизајниран лента може да заврши било која работа.Оваа трајни лента со Komelon е именуван за професионални причина бидејќи таа е изградена за професионалци и ќе ја испорача кога стави на тест.Професионална има Komelon е најлон обложени ножот кој се запира и се заклучува со моќен страна заклучување.Оваа лента вика квалитетот и ќе ја испорача вредноста.

R

Им се допаѓа и на купувачите