.

.

Amogeeli Цреша Кварцен Камен Ролери за Лицето, Убавината Масажа на Лицето Ролери за Брчките, Подпухналост

Amogeeli Цреша Кварцен Камен Ролери за Лицето, Убавината Масажа на Лицето Ролери за Брчките, Подпухналост

DEN 407.76
Износ

Висок-Квалитет На големи ролери е должината 1.57"-1.77", ширина 0.78"; мал ролери е должината 0.98"-1.1", ширина 0.7"; смола се справи со е должината 3.14"-3.34", ширина 0.47".Идеален подарок : камен ролери е идеален подарок за вашите пријатели или семејства кои сака убавина и масажа.Ролери доаѓа со торбичка.Тој е подготвен да биде подарок или за да можете да носите.Материјал : Цреша Кварц, Смола, Розово Злато Плоча Метал;Функција : Dual-страни, Мазни,Цврсти;Како да го Користите : Чистење на вашата кожа пред да го користите ролери.Може да се применува на вашиот склопот на лицето на нафта или серум, а потоа го користите вашиот ролери нежно да се тркалаат на вашата кожа.Масажа ќе ви помогне вашата кожа апсорбира нега на кожата производи многу подобро.Пакет Содржи : 1x камен ролери, 1x подарок торбичка.Ве молиме Забелешка : Од камен има своја убавина, ве молиме оставете варијација на камен вени и боја.На листата слики се за референца.

R

Им се допаѓа и на купувачите