.

.

Плоштад Вози Пан Главата Лист Метални Навртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - #10 x 1/2 Количина-250

Плоштад Вози Пан Главата Лист Метални Навртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - 10 x 1/2 Количина-250

DEN 726.00
Износ

Лим завртки имаат остри сечење теми кои се сече на лист метал, пластика или дрво.Тие понекогаш се notched (Тип-Точка 17) на врвот за да помогне во чип отстранување време на тема за сечење.Краковите се навој на главата или на undercut.Овие навртки дојде во многу видови на глави, пан, рамна, решетка, овал, итн.Лим завртки направи одличен сврзувачки елементи за прикачување на метален хардвер за дрво, бидејќи целосно навој месо тело обезбедува добра задржување во дрво.Плоштад Вози Завртки нудат повеќе отпор да одземање од стандарден Филипс Вози Завртка.Плоштад Вози Пан Главата Лист Метални Навртки 18-8 од не 'Рѓосувачки Челик - #10 x 1/2" Количина-250.

R

Им се допаѓа и на купувачите