.

.

Заптивка Лист,1/2 Дебела,36 L,36 W

Заптивка Лист,1/2 Дебела,36 L,36 W

DEN 1581.60
Износ

Вакуум Притисок Оценка : .Температурата Опсег : .Овој производ е произведен во сад.Корк е многу compressible и се согласува да се нерамни површини.Оваа корк е споен со гума, Neoprene за зајакнување на вода и отпорност на влага.

R

Им се допаѓа и на купувачите