.

.

Парфем за жени погоден за секојдневниот живот, dkny приказни парфем тело lotion1 оз лосион за тело┉Убав вкус┉

Парфем за жени погоден за секојдневниот живот, dkny приказни парфем тело lotion1 оз лосион за тело┉Убав вкус┉

DEN 552.00
Износ

┉Парфем за Жени погоден за секојдневниот живот, Dkny Приказни Парфем Од Дона Каран Тело Lotion1 оз Лосион за Тело. ┉Одлична арома ќе ви донесе многу добро искуство. ┉Се обрне внимание тука┉Dkny Приказни Парфем од Дона Каран, Модерна, свежи, женски, dkny приказни е резиме флорални ориентални мириси исполнет со светли овошје и суптилни зачин.Отворањето е крем, интригантна излив на пинк guava мус акцентирани со слатка навестувања на cardamom.Цветни срцето белешки плик со блескава тонови на јасмин и powdery ирис.

R

Им се допаѓа и на купувачите