.

.

Farmhouse трпезарија Лустерот, Црна 6-Светла Candelabra Индустриски Лустерот за трпезарија, Кујна Островот Дневна Соба Foyer Спалната соба Селски Лустерот, 28 инчи

Farmhouse трпезарија Лустерот, Црна 6-Светла Candelabra Индустриски Лустерот за трпезарија, Кујна Островот

DEN 1559.76
Износ

МОДЕРНАТА & ИНДУСТРИСКА : Црна заврши лустерот карактеристики 6 candelabra произлегува, се покажува стилови дека е погодна за модерен, индустриски, farmhouse, ретро внатрешна декорација.APPLICATIIONS : Ова 6-светло црна candelabra лустерот совршен за употреба како трпезарија, кујна осветлување тела.Foyer, спална соба и дневна соба лустери, итн.ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА : А прилагодливи синџири опремени со оваа лустерот ви овозможува да се прилагоди на должината на тела за да одговараат на вашите потреби.Компатибилен за ниско/високо/рамно/скатен/vaulted тавани.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ова лустерот се одликува со сите потребни монтажа и инсталација делови и јасно упатство за корисникот.Се соберат што е потребно.СИЈАЛИЦА REQUIRMENT : Farmhouse лустерот компатибилен 6 x E12 светилки, Max 60w.Ние препорачува да се користи со candelabra стил светилки за да се заврши индустриски стил на овој тела.Сијаличката не се вклучени.Класичната Candelabra Произлегува : Карактеристики 6 candelabra произлегува , погоден за секоја модерна, farmhouse, индустриски стил.E23 база, компатибилен со голем број на сијалица видови, LED,CFL, Блескаво.Dimmable кога се користи со dimmable светилки и comaptible dimmer switch.Сијаличката НЕ се вклучуваат.Број на Светилки : 6. Должина Прилагодливи : MAX 59" во должина за да ја прилагодите, компатибилен за ниско/високо/рамно/скатен/vaulted тавани.Класичната Мат Црна Крај : Метал направена лустерот во мат црна заврши.Текстура и издржливи.Се Соберат Што Е Потребно.Harwired.Боја : Мат боја.Материјал : Метал.Choohue Осветлување има за цел да го направи најдобар во осветлување и да ги задоволи за нашите ценети клиенти во целост на удобно, луксузни квалитет на живот.Основана во 2005 година, изминатите неколку години, покажуваат брз и континуиран раст за Choohue Осветлување, кој сега е на реномирани домашни низок напон за осветлување специјализирани производител.Нашите leitmotiv е "направи вашиот ум лесно и поставете го вашиот ум на одмор за купување и користење на нашите производи".

R

Им се допаѓа и на купувачите