.

.

Кабли Директни Онлајн Пакување од 3 Snagless Cat5e Ethernet Мрежа Patch Кабел Сина 15 Метри

Кабли Директни Онлајн Пакување од 3 Snagless Cat5e Ethernet Мрежа Patch Кабел Сина 15 Метри

DEN 1365.60
Износ

Пакување од 3 15 FT Cat5e Кабли (15 FT Секој ).Се работи Најдобро За Вашиот Десктоп, Лаптоп, Рутер, Модем, Switch, Центар, DSL, x Box, PS2, PS3, И Повеќе.Cat5 e Согласност Стандарди : ОВЖС/минлив исхемичен напад-568 B Категорија 5 E. 4 Пара Заробени Извртени Пар Мрежен Кабел се Користи За превоз на Податоци Сигнали со Брзина До 350 MHz На пропусниот Опсег.ЦЦА - Бакар Облечени Алуминиум (ЦЦА).

R

Им се допаѓа и на купувачите