.

.

COOTRY Тренингот Блузи, за Жени Долги Ракави со Thumbholes Страна Лизга Јога Лабава Одговара Кошули

COOTRY Тренингот Блузи, за Жени Долги Ракави со Thumbholes Страна Лизга Јога Лабава Одговара Кошули

DEN 407.76
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Drawstring затворање.Не Кајгана. 【Удобен Јога Блузи】Мека тренингот блузи, изработена од 95% полиестер и 5% spandex,меки и удобни ткаенина со истегнување, лесни, дише и кожа-пријателски.Овој краток ракав тренингот блузи, за жени им обезбеди пријателски допир и вратоврска јазол дизајн ви направи симпатична. 【Тренингот Кошули Лабава Одговара】Секојдневен страна сплит блузи crewneck кратко sleeve ви дава доволно простор да се движат и да ви тренингот удобно без hugging стомакот, ги покрие стомакот дизајн за да се направи да изгледа тенок.Оваа салата блузи, за жени направена од растеглив материјал и влага wicking,,овој краток ракав тренингот блузи, за жени опремени ви нудиме одличен визија и максимална удобност. 【Страна Сплит Туника Блузи, за Жени】Женска athleisure блузи со секси страна сплит дизајн, може да се направи на врзување чвор пред или стави надолу, средна должина тренингот блузи да се погоди правото на колковите и може да го скриете вашиот задник е добро.Тоа е 2021 трендовски и модни салата облека и вежбање блузи, за жени. 【Симпатична Врзување Чвор Tees】страна вратоврска tee е во пар со твоите панталони, leggings, здолништа, панталони за еден неврзан секојдневниот изглед, слатки јога кошули совршен за било кој тип на вежба, се случува надвор, јога, трчање, фитнес, итн.Имавме симпатична црна тренингот врвот лабава за вашиот спортски и пролет и лето. 【Лесно да се Грижи】Оваа лабава тренингот блузи, за жени може да биде машинско или нежно рака мие flowy салата блузи во ладна вода.Висат да се исуши атлетски блузи, за жени или стави на страна вратоврска кошули во фен.Не кајгана.Дозволете му на вашиот живот стартувај " е јадрото на концептот на нашиот бренд.Ние сме обезбедување apparels кои таа естетски линии на активни носат, секојдневно носење и фитнес облека, земајќи ги најдобрите елементи на висок стил и удобност од секоја категорија.COOTRY повикува на жените да бидат нивната силна внатрешна самоуправа, почнувајќи од активностите, и наоѓање на светла сигурни живот став.

R

Им се допаѓа и на купувачите