.

.

adidas Оригинали на Жените Tee

adidas Оригинали на Жените Tee

DEN 479.76
Износ

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Жените основните tee со модата се чувствуваат.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Ребрести crewneck ја задржува својата форма.Оваа женска маица покажува исклучи модерна мрежа дизајн.Земајќи инспирација од судот, лесни tee има тенок одговара и на прекумерно Trefoil букви на предната страна.

R

Им се допаѓа и на купувачите