.

.

ПУМА Жените Evide Сечење на Врвот

ПУМА Жените Evide Сечење на Врвот

DEN 405.60
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 77% Полиестер, 23% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење. 77% полиестер, 23% elastane.увезени.не затворање затворање.машина за миење.начин на живот formstrip преглед и графички гумени печати на предната страна.пума мачка логото гумени печати и силиконски печати на грбот.екипажот вратот.еластична преминал ремени.тесни одговара.Одговара тип : Атлетик Одговара.На Evide Сечење на Врвот е вашиот нов теретана и секојдневно - од суштинско значење.Со кул крстот ремени во задниот дел и храбар ретро ПУМА Formstrip графички напред, ќе ги имаат сите на поддршка и стил ви треба.

R

Им се допаѓа и на купувачите