.

.

Partsam 10Pcs 2 Инчен Круг Led Маркер Светла Црвена Приколката на Камион со Печат Светлина, 2 Круг led Приколка Светлата Страна Маркер Царинење Светла Водоотпорен Кабина Sleeper

Partsam 10Pcs 2 Инчен Круг Led Маркер Светла Црвена Приколката на Камион со Печат Светлина, 2 Круг led Приколка

DEN 472.80
Износ

Пакетот вклучува 10pcs Запечатени 2 инчен Круг ПРЕДВОДЕНА од Камион со Приколка Страна Маркер или Царинење Светла, 9 Диоди, Црвена Леќа, Одлична замена за блескаво светла;. 2inch Дијаметар; запечатен; водоотпорен; 2-prong приклучок врска; Мали димензии со 9 Диоди носи моќен светлината . 10 V-30 V; Grommet се качи (се продава одделно); Погодно прифаќа индустрија-стандард, 2-prong plug - потребни (се продава одделно);.Овие 2 инчен круг LED светла се популарен избор за речиси секој светлината панел за вашиот камиони; најчесто се наоѓаат на воздушен светлина барови, sleeper кабина и колекции, браници, заден центар панели, како и сите видови на други места;.Функции : круг предводена од страна маркер светла, Круг led царинење светлина, led идентификација светлина, Led Кабината Панел Светла, Led Кабината Маркер Светла, Led кабина sleeper панел светла итн.Сето тоа започна во летото 2013 со едноставна, со храбра идеја : да се биде подобро авто делови.Со други зборови, не само подобро авто делови - подобар начин на вршење на работите.Нов вид на авто-компанија која работи рака под рака со корисниците за да се направи нешто неверојатно, нешто значајно.Сега PARTSam прерасна неверојатно да стане еден од водечките платформи за е-Трговија во резервни авто делови индустрија.Инвентар за Управување/Магацин & Исполнување – Со нашиот магацин наоѓа во Milpitas, Калифорнија, ние се грижиме за инвентар за управување за нашите производи.Ова заштедува производители простор, време, и главоболка.Автоматски Мулти-Канал на Продажба – Ние успешно ги рекламираат нашите производи на повеќе платформи и да се задржи на врвот рангирани здрава продавачот сметки, кои ги клиенти подготвени за нашите производи.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Професионални Продавачот - Купувачите ќе се справи директно со нас во однос на прашања и грижи тие искуства со производи.Производителите не ќе мора да се справи директно со индивидуалните клиенти, но ќе ја доживее на придобивките на нивниот бизнис, кој е типичен win-win соработка.сето Тоа започна во летото 2013 со едноставна, со храбра идеја : да се биде подобро авто делови.Со други зборови, не само подобро авто делови - подобар начин на вршење на работите.Нов вид на авто-компанија која работи рака под рака со корисниците за да се направи нешто неверојатно, нешто значајно.Сега PARTSam прерасна неверојатно да стане еден од водечките платформи за е-Трговија во резервни авто делови индустрија.Инвентар за Управување/Магацин & Исполнување – Со нашиот магацин наоѓа во Milpitas, Калифорнија, ние се грижиме за инвентар за управување за нашите производи.Ова заштедува производители простор, време, и главоболка.Автоматски Мулти-Канал на Продажба – Ние успешно ги рекламираат нашите производи на повеќе платформи и да се задржи на врвот рангирани здрава продавачот сметки, кои ги клиенти подготвени за нашите производи.Ние сме постојано проширување на нашата база на клиенти како што додадете повеќе продажни канали.Професионални Продавачот - Купувачите ќе се справи директно со нас во однос на прашања и грижи тие искуства со производи.Производителите не ќе мора да се справи директно со индивидуалните клиенти, но ќе ја доживее на придобивките на нивниот бизнис, кој е типичен win-win соработка.

R

Им се допаѓа и на купувачите