.

.

На Hillman Група 90272 10-24-Инчен x 4-Инчен Круг Главата Комбо Машина со Завртки, 100-Пакет

На Hillman Група 90272 10-24-Инчен x 4-Инчен Круг Главата Комбо Машина со Завртки, 100-Пакет

DEN 390.24
Износ

Се користи за да се зацврсти метални делови заедно.Цинк заврши за умерена заштита од корозија.Се зацврсти со шрафцигер за да го намалите ризикот од над-затегнување.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви од иста завршница и да се провира.Појак конец од дрво завртки, изработени пофини и попрецизно.Опис на производот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.Од Производителот Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови заедно.Мери од долната страна на шефот на совет на завртка за да се добие fastener должина.Ако ореви се потребни, за употреба со ореви на истиот заврши и се провира за правилно се вклопуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите