.

.

GYETAGCV Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Countersunk Flat Head Завртка Гром Никел Галвански Елемент (Должина : 22mm, Големина : M6 10pcs)

GYETAGCV Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот

DEN 955.20
Износ

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А2-70) не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Навој дијаметар : M1(1mm) / М1.2(1.2 mm) /М1.4(1.4 mm) / М1.6(1.6 mm) / M2(2mm) / М2.5 (2.5 mm)М3 (3мм) / M3.5(3,5 mm) / M4 (4mm) / М5(5mm) / M6 (6mm) / М8 (8мм) Metricthread теренот : 0.2 мм(M1) / 0.25 mm(М1.2) / 0.3 mm(М1.4) / 0.35 mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5)0.5 mm(M3) / 0.6 mm(M3.5) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6) / 1.25 mm(М8)Широко се користат во дом, кујна, електроника, комуникација и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите