.

.

Менување на Подлога Покрие Момче Девојка - Бебе Менување на Маса ги Опфаќа за Девојки - Farmhouse бебе соба Оркестарот од JLIKA (Зеленило)

Менување на Подлога Покрие Момче Девојка - Бебе Менување на Маса ги Опфаќа за Девојки - Farmhouse бебе соба

DEN 600.00
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Ултра - Луксузни Бебе Постелнина : JLIKA менување на подлога опфаќа се дизајнирани и направена од 100% памук sateen материјал кој е супер меки со богата боја сатурација дека нема да избледи.Тоа е дише, удобно и сигурно да застане на тестот на времето.СОВРШЕНО ОДГОВАРА : Памук менување на подлога покрие доаѓа во универзален дизајн, карактеристики еластична бенд за да се обезбеди соодветно одговара и стегање.Тоа обезбедува совршено се вклопуваат за било стандардна големина 16"X32" contoured менување на подлога.СЕЛСКИ WOODLAND бебе соба ДИЗАЈН : Додадете шик стил на вашиот нов бебе соба!На геометриски стрелка стил даваат кабината на езерото се чувствуваат на овој блок print set.МАШИНА ПЕРАТ : Лесно за чистење, само измијте со ладна вода и ја собори сува на ниско ниво.Толку едноставно!Само фрли во миење и парчиња ќе стане помек секој пат!.НАШИОТ КВАЛИТЕТ ВЕТУВАЊЕ - JLIKA обезбедува мајки со најдобар квалитет на производи што го прави полесно да се грижиме за своите малечки.JLIKA, исто така, прави координирање на постелнина и бебе соба оркестарот додатоци, и ние ве покануваме да се придружите на нашата семејството на среќни мајки кои имаат корист од квалитетот на нашиот бренд обезбедува.Промена на подлога маска од JLIKA е направен од една единствена комбинација на убава дизајн и премиум памучен материјал за да ви овозможи со капак кој е безбеден за вашите малку еден додека осигурувањето удобно промена на пелена.Оваа промена подлога поклопецот е наменета за модерна мајка, и тоа ветува максимална трајност и удобност во употреба и да се мие.Ова е овозможено благодарение на неговата лесна-за миење функција која го прави машина перат и супер лесно да се исуши.Во комбинација со нејзиниот прекрасен дизајн и удобен материјал, тоа служи како совршен подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите