.

.

Индискиот Скелет Табличка Покрие Суета Метал Новина Табличка Ознака Знак - 6 X 12 Инчи

Индискиот Скелет Табличка Покрие Суета Метал Новина Табличка Ознака Знак - 6 X 12 Инчи

DEN 239.52
Износ

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】2 Парчиња Алуминиумска Метал Табличка Рамки Во Вкупно, Завртка Фитинзи Вклучени.Тоа Е Погоден за Камиони, Магнети, Автомобили и Други Автомобили. 【ТЕНОК РАБ ДИЗАЈН】Нашите Сопствени Предната и Задната Табличка Рамки Се Специјално Дизајнирани со Тенок Раб.Насочена да ги Собере Најмногу U. с.и Канада регистарски Таблички, Ова е Вистинскиот Избор за Вашето Возење. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】Нашата Индустриска оценување Алуминиум Метал е И Издржлив и Лесен.Оваа Помага да го Заштитите Вашиот регистарски Таблички од Свиткување или Корозија.Не Само што Се Тие Рѓа-бесплатен, но Времето Доказ и Автомобил се Мијат Безбедно. 【 ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА】Инсталирате на Вашиот Плоча Рамки во Неколку Минути! 1. Се Отстранат Постоечките Рамки. 2. Вметнете ја Нерѓосувачки Челик Завртки во 2 Дупки Рамки и да го Прикачите на Вашето Возило. 3. Цврсто Печат Рамки W/ Кап Покрива.Без Дупчење или Модификации кои што се Потребни. 【НЕ постои РИЗИК ШОПИНГ】Знаеме Колку е Важно Квалитетот е да Сте , Само Остатокот Увери, Ако Било Незадоволство се Случи на Нашите Нерѓосувачки Челик Табличка Носителот, Вие сте Секогаш Добредојдена за Нас Контакт.Ние Ќе ви Одговори на Вашата е-пошта во рок од 24 Часа.Ве Молиме Изберете Директно.КУЛ МРТВИТЕ ЧЕРЕПОТ ТАБЛИЧКА РАМКИ : 'Рѓа-доказ, Штракаат-доказ, Времето-доказ, Заштита на Вашата Предните и Задните Табличка.★ Висок-квалитет Брусен Алуминиум Композитни Одбор, И Напред и Назад Страни Се Алуминиум, Тешки-должност, Анти-корозија, Анти- ' рѓа, Времето Отпор, Добра Заштита на регистарски Таблички;★ Черепот Шема Усвојува Свила Печатење на Екран, и ги Красат со Мат Црна Винил, да се Заштити Сликата од Исчезнува;★ Дизајниран Според 12*6 Инчен Табличка, Погоден за Сите Стандардни регистарски Таблички на сад/канада;★ 2 Пакет Табличка Рамка е Соодветна за Монтирање на Предните и Задните регистарски Таблички;Пакет Содржина : - 2 X Табличка Рамки - 8 X Пластични Завртки Капи - 8 X Подлошки - 8 X Завртки.

R

Им се допаѓа и на купувачите