.

.

TapeCase 133-Црна Еден-Обложена Полиетилен Лента - 48mm x 55m (1 Ролна)

TapeCase 133-Црна Еден-Обложена Полиетилен Лента - 48mm x 55m (1 Ролна)

DEN 246.00
Износ

Лепливоста Сила 60 мл./во.Полиетиленски Материјал.Перформанси Темп. 32 на 160 Степени Ф Дебелина 7.5 мили, Ширина 2 In., Должина 60 yds.Затегнувачка Цврстина 24 lb./во.Црна Полиетиленска, Еден Обложена Филм Лента, Колор/Црно, 2) во x 60 yds.

R

Им се допаѓа и на купувачите