.

.

Стомакот Исклучување Билни Слабеење Масажа Масло,Целулитот Масажа Масло,Масажа на Нафта за Целулитот и Слабеење,Согорувањето на Мастите Масажа Масло за Целулитот

Стомакот Исклучување Билни Слабеење Масажа Масло,Целулитот Масажа Масло,Масажа на Нафта за Целулитот и Слабеење,Согорувањето

DEN 287.76
Износ

【Билни Формула 】 Главните Состојки : Тасев Биле, Ревен, Вуди И Други Природни Растенија.Направен Од Билни Формула Врз Основа & Кожата Стега Суштина, Тоа Ѕвонење Лабава Кожа И Се Протегала Знаци Против Нерамна Целулитот-Исполнет Кожата. 【Нежно И Ефикасно】 Користи За Навлажнувачки, Затегнување, За Нега На Кожата, Масажа Во Lavipeditum, Gua Ша Третман, Бања, Бања, Масажа И Др.Тоа Е За Надворешна Употреба Само, Безбедно И Слободни Од Страна Ефект. 【Согорувањето На Мастите И Слабеење】Се Применуваат И Масажа За Да Го Промовира Масти Гори, Им Помогне На Слабеење И Sculpting, Обликувањето На Совршен Крива.Затегнете Кожата, Да Го Промовира Метаболизмот, Забрзување На Масти Гори, И Обликот Убаво Тело Крива. 【Опсегот На Употреба】Покрај Користите На Вашиот Стомак, Можете Да Го Користите Ова Масло За Да Облик Бутовите, Оружје И Други Области На Масти Депозит. 【Лесен За Употреба】 Применуваат Соодветни Слабеење Крем До Посакуваната Област.Масажа Полека Се Додека Потполно Се Апсорбира.Во Комбинација Со Аеробик Вежбите Ќе Бидат Поефикасни.Функција : 1. Растурање Масти За Сите Видови На Кожа 2. Дава На Кожата Новак И Младешки Изглед 3. За Надворешна Употреба Само Спецификација : Предмет Тип : Масажа Масло Објект Форма : Течни Тип Кожа : Сите Тонот на Кожата : Сите Нето Содржина : 30ml се Применуваат за : Половината, стомакот, колковите, бедрото нозете и рацете Како да го користите : Земете соодветен износ на производот и се примени на дел да се користи и за масажа додека се апсорбира.Пакувањето Вклучува : 1/2/3 PCS * Билни Слабеење Масажа Масло Забелешка : 1. Поради Прирачник За Мерење И Различни Мерни Методи,Ве Молиме Им Овозможи Мало Отстапување 2.Набљудувачите Не Се Калибрира Истата Точка Боја Се Прикажани Во Фотографии Може Да Се Покажуваат Малку Различен Од Вистинскиот Објект.Ве Молиме Да Земете Во Реалниот Како Стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите