.

.

GBL 2 Тешки Рициново Тркала со 2 Сопирачки + M10x25 Завртки - до 440Lbs - Сет од 4 Не Кат Знаци Молчи Castor за Мебел - Rubbered Количка или Палети Вртливата Тркала - Сребрена Casters

GBL 2 Тешки Рициново Тркала со 2 Сопирачки + M10x25 Завртки - до 440Lbs - Сет од 4 Не Кат Знаци Молчи Castor

DEN 647.76
Износ

ЗАЧУВАЈ ТВОЈОТ ГРБ И НАПОР : Дали сте туркање или извршување на вашата опрема?Не се стави притисок на грб и да ги зачувате вашите енергија со инсталирање на овие нови GBL рициново тркала тешки да се движат тешки предмети на вашата опрема, види колку е лесно и без напор ќе може да управуваме со вашиот мебел.СИГУРЕН т стави притисок на грб и да ги зачувате вашите енергија со инсталирање на овие нови GBL 2 Тешки Навој Casters на вашата опрема, и види колку е лесно и без напор може да се маневрирање вашиот мебел или опрема за вашиот саканата локација.БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ КАТ ВИДОВИ : .Нашите casters се безбедни за сите кат видови ( ламинатни, дрво, плочки, стакло, тепих, бетон, мермер и многу повеќе..).Вие не ќе мора да се грижите за поседување марки на вашата кујна, плочки, ламинат или дури и да биде загрижен за тоа што вашиот скапи тепих се chewed од низок квалитет на castors.УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : .На GBL casters се идеални за огромен спектар на употреба во вашиот дом за индустриски апликации, како на пример : куќа, училишта, dolly, гаража, продавници, колички, болници, алатка кутии и Светлина Машини.Совршен castor тркала за мали до големи опрема и мал простор мебел, вклучувајќи : Display / Изложба Опрема, Dollies, отоманската, кафе на маса, растенијата стои, палети, градина, полици за книги, кутии за чевли, играчка кутии, шопинг коли, workbench, под кревет складирање, колонист или вашата маса видов.

R

Им се допаѓа и на купувачите