.

.

MSI H77MA-G43 Плочи LGA1155 Intel H77 Micro-ATX РАДИ Gigabit LAN

MSI H77MA-G43 Плочи LGA1155 Intel H77 Micro-ATX РАДИ Gigabit LAN

DEN 4134.24
Износ

Ново - Продажба На Мало. 3-Годишно Ограничена Гаранција.MSI H77 MA-G43. MSI H77 MA-G43 -LGA1155 Intel H77 Чипсет DDR3 SATA PCIE VGA HDMI MATX матична Плоча.MSI H77 MA-G43 Плочи LGA1155 Intel H77 Micro-ATX РАДИ Gigabit LAN.

R

Им се допаѓа и на купувачите