.

.

Cella Милано По Бричење Balm, 3.5 унца

Cella Милано По Бричење Balm, 3.5 унца

DEN 335.76
Износ

Оваа aftershave balm за употреба после бричење е збогатен со морето масло и бадемово масло.Масло хидрира кожата и има одлична смирувачки својства.Течноста, не-мрсна текстура е способен за сите типови на кожа.Cella По Бричење Balm 100 Ml.

R

Им се допаѓа и на купувачите