.

.

Haploon 15 Компјутери Победник Злато Сребро Бронза Медали, Олимписки Стил Медал Доделување Медали за Рефус, Метал Acheivment Медал за Деца Младите

Haploon 15 Компјутери Победник Злато Сребро Бронза Медали, Олимписки Стил Медал Доделување Медали за Рефус,

DEN 487.20
Износ

Пакет : Еден пакет вклучува 5 злато награди, 5 сребрени награди и 5 бронзени награди со црвена, бела и сина вратот лента, 15 брои вкупно.Материјал : Метал (цинк легура), не се пластични.Децата сакаат тоа : Голема медали за Младенче Скаут настан, тие никогаш не ќе го заборави возбуда кога ќе ја освоиме медал.Совршен за секој случај : медали се одлични за спортски настани, академици, партии, pinewood дерби, населба или дворот натпревари.Дијаметар : 2 инчи, должина на лентата е 15.75 инч.Функција : Историски Олимписки маслиново венец потковица Широка Примена : Тоа е одлично за училишни спортски ден, спортски настани, Олимписките тема партии, или било која конкуренција која треба да биде награден.Одговара за Сите Возрасти : метал медали за поттикнување на конкуренцијата и се одлични за сите возрасти.Тежина : 23.6 g на секој медал, 283.2 g во вкупно Боја Разлика : бојата може да биде малку различни, поради разликата помеѓу компјутер на екранот и снимање светлина.

R

Им се допаѓа и на купувачите