.

.

EuisdanAA 100Pcs 14mm x 1mm Гума O-Прстени NBR Отпорни на Топлина Запечатување Прстен Grommets Црвено(100 piezas 14 mm x 1 mm juntas tóricas де goma NBR arandelas де anillo де sellado resistentes ал calor rojo

EuisdanAA 100Pcs 14mm x 1mm Гума O-Прстени NBR Отпорни на Топлина Запечатување Прстен Grommets Црвено(100 piezas

DEN 996.00
Износ

Боја : Црвена; Тежина : 5g.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Гума О Прстени; надворешен Дијаметар : 14mm/0.55".Име На Производ : Гума О Прстен.Материјал : Гума(Материјал : caucho.Дебелина : 1mm/0.04"(Espesor : 1 mm / 0.04".Euisdan AA 100 Pcs 14mm x 1mm Гума O-Прстени NBR Отпорни на Топлина Запечатување Прстен Grommets Red Description : се Спротивстави на масла, хидраулични течности и вода.Флексибилни нитрилна гума О прстен печат.Карактеристики : 14mm надворешен дијаметар и 1mm дебелина.Овие O прстен се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.Опис на Spanish100 piezas 14 mm x 1 mm juntas tóricas де goma NBR arandelas де anillo де sellado resistentes ал calor rojo Color rojo; Peso : 5g Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) piezas x juntas tóricas де goma; Diámetro надворешноста : 14 mm / 0,55"Nombre del producto : junta tórica де goma Material : caucho Espesor : 1 mm / 0.04".

R

Им се допаѓа и на купувачите