.

.

8GB DDR3L/DDR3 10600U 1333MHz Компјутер RAM меморија, Royemai PC3L/PC3 10600 DIMM 1.35 V/1.5 V CL9 2RX8 Не-ECC UDIMM Unbuffered Двојна Ранг 240 Pin Десктоп Мемориски Модул

8GB DDR3L/DDR3 10600U 1333MHz Компјутер RAM меморија, Royemai PC3L/PC3 10600 DIMM 1.35 V/1.5 V CL9 2RX8 Не-ECC

DEN 815.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【DDR3 L/8 GB DDR3 1333 MHz 10600 Udimm Десктоп RAM меморија Картичка】DDR3 L-1333 MHz, PC3 L-10600, Unbuffered, Dual Ранг, Не-ECC, 2 Rx8, 240-Pin, CL9 memoria ram меморија.DDR3 L 10600 може да DDR3 поддршка 10600, вклучуваат 1.35 V и 1.5 V. 【Напредни Чипови】Сите DDR3 L 8 GB 10600 ram меморија картичка се од Samsung IC / Авторски и висок квалитет на ram меморија модул, ќе се применуваат за Десктоп Компјутер AMD, Intel, Mac систем. 【Стабилна и Издржливи】8 GB DDR3-1333 MHz Udimm, 100% тестирани за стабилност, трајност и компатибилност.Ние ги тестираме сите овни пред пратката да се обезбеди сите PC3 L-10600 U ram меморија картичка работи stably и нормално. 【Зголемува Перформансите на Системот】PC3 8 GB ram меморија, ќе се забрза вчитувањето пати, подобрување на систем за одговорност, и да се зголеми вашиот систем е способноста да се справи со поголема workloads.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот десктоп модел ги исполнува PC3 10600 1333 комплет. 【Живот Услуга】Компатибилен со Apple, i Mac, HP, Dell, Lenovo, ASUS, Acer, итн.Доживотна гаранција, бесплатна техничка поддршка.За било какви прашања, слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во 24hrs.

R

Им се допаѓа и на купувачите