.

.

8GB Kit (2X4GB) DDR3 1066 PC3 8500U 4GB DDR3 има око 8500 Dimm 2Rx8 240-pin CL7 1.5 V Десктоп RAM Меморија Модул

8GB Kit (2X4GB) DDR3 1066 PC3 8500U 4GB DDR3 има око 8500 Dimm 2Rx8 240-pin CL7 1.5 V Десктоп RAM Меморија

DEN 849.36
Износ

Известување:PC3-има око 8500, Unbuffered, Dual Ранг, Не-ECC, 1.5 V CL7, за AMD, Intel систем.Напредни Квалитет: DDR3 RAM меморија се од Micron, Кингстон, ELPIDA, Nanya.. 8 GB DDR3 Ram, 100% тестирани за стабилност, трајност и компатибилност.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот Десктоп модел ги исполнува DDR3 1066, 8 GB за Полнење, Може да не работат на сите уреди, ве Молиме чисти конекцијата слика (Златен прст) нежно со гумичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите