.

.

(10 Парчиња) 4 Страница Книга Пати Мени ги Опфаќа, Темно Црвена/Maroon, 8 Приказ, 8.5 x 11-инчи Вметнете Мени ги Опфаќа со Двојно Stitched Обврзувачки и Заштитни Агли

(10 Парчиња) 4 Страница Книга Пати Мени ги Опфаќа, Темно Црвена/Maroon, 8 Приказ, 8.5 x 11-инчи Вметнете Мени

DEN 1199.76
Износ

Maroon граница двојно-stitched мени ги опфаќа секоја функција месинг агол заштитници се најдолго трае и ќе се убаво се дополнуваат било кој тип на околните décor.Одлично изработени од високо-квалитет на винил пластични материјали - без брчки, меурчиња или гребење.Штити од spills, мензи, и набори, итн.Тоа е 4-Страница Книга Пати дизајн им овозможува на своите гости да лесно да пребарувате низ менито.Исто така, можете да ги печатите вашите мени на предната и задната страна на хартија, што им овозможува да карактеристика осум еднострани мени.Commerical-одделение високо-квалитетни мени ги опфаќа се одлични, издржлив и може да гарантира долг живот во најпрометните ресторани.Совршен за било ресторани, барови, diners, кафулиња, bistros, и кафетерии.Мерења : Вкупно 12-инчен должина од 9 1/2 -инчен ширина.Внесете Големина на 11-инчен должина од 8 1/2 -инчен ширина.Дозволете им на вашите клиенти за да ја пребарувате вашата менија напор со овие елегантен мени ги опфаќа.Ова 4-Страница Книга пати menu (мени) е дизајниран да се совршено да се вклопи во повеќето храна-услуга за воспоставување стандард мени големини.Тој е опремен со јасна винил пластични заштитна маска дека е лесно да се избрише надолу и ќе го задржи вашето мени безбедни од spills, мензи, и набори.ЗАШТЕДУВА ПАРИ!!На maroon границата ќе се убаво се дополнуваат било кој тип на околните décor.Можете да ги печатите вашите мени на предната и задната страна на хартија, што им овозможува да карактеристика осум еднострани мени мора за било кој ресторан, ресторан, кафе, угостителство хол, итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите