.

.

СОНЦЕ МОДА Placemats,Placemats за Трпезариска Маса,Отпорни на Топлина Placemats, Перат PVC Маса Душеци,Кујна Маса душеци Сет на 4

СОНЦЕ МОДА Placemats,Placemats за Трпезариска Маса,Отпорни на Топлина Placemats, Перат PVC Маса Душеци,Кујна

DEN 231.84
Износ

Пакет : Placemats сет од 4, Големина : 18"x12"(45cmx30cm), Материјал : 70% ПВЦ и 30% Полиестер.Заштита на Табелата од гребнатини и дамки, течноста може да оди преку placemats, чисти кога ќе заврши.Не бледнее, не се лизга, отпорни на топлина, перат, лесен за чистење.Топлина Отпорни Placemats : ефикасна изолација на овие табела placemats би можела да достигне до 176°F(80℃), може да се заштити вашата трпезариска маса добро.Мие и Лесно да се чисти : Лесно да се избрише чисти.Рака мие со топла вода и сапуница избрише сува; ако постои дамки заглавени во placemat, користете четка и сапуница вода за чистење.Нема машина за миење.Совршен додаток на вашата вечера маса, добар квалитет placemats со исклучителен дизајн и многу елегантен изглед, да додадете повеќе забава за вашата кујна маса.Идеален за секојдневна употреба, добар натпревар со темно дрво маса, стаклена маса, бела трпезариска маса, дрвени farmhouse маса, браун dinning табела.Одлично за СКАРА ,под вашето кафе создателот, патио, денот на Благодарноста и Божиќна вечера, надвор партии и неформални кујна украси.Кога ќе го јадете редовно,на десктопот ќе биде хаос.За среќа,сега постои едно СОНЦЕ МОДА placemat кои ќе го заштити вашиот маса или бар од носат и солза на садовите!.Не само што тие ги штитат табела блузи било каде тие се стави,но тие се, исто така, стилски и сезонски,удвојување како око-фаќање на кујната или трпезариска маса декорации!.Тие изгледа повеќе луксузен, и поудобно да се користи.Јас верувам дека на СОНЦЕ МОДА placemat е составен дел на вашата маса.Тие се одличен избор за секојдневниот живот во кујната, хотел или канцеларија,отворен и затворен користете ги задоволат вашите различни потреби.Материјал : 70% ПВЦ + 30% полиестер.Трајни, Не-масло-апсорбирање на материјалот, лесно да се чисти.Висок-квалитет и ПВЦ материјал,тоа може да се исече на било која форма сакате.Топла сечење процес, известувајќи не боли раката.На пациентот јазли имаат меки влакна пената за удобен и луксузен допир.Ткаењето процес, силна breathability,добар за кожата.ПВЦ материјал не апсорбира вода, па тоа е лесно да се измијат со вода и се суши брзо.Исчистат со вода и се суши под сенка.Лесно се чистат со влажна крпа, или исплакнете ја со малку почисто ќе ги направи да изгледаат како нови.Измијте со млака вода и благ детергент.Тоа може да се чистат со мека четка.Placemats ќе се зацврстуваат во зима и да се ублажи во текот на летото.Кога placemat е збрчкана, тоа може да биде натопена во топла вода и потоа поставени на маса.Миење на ketchup на placemat, по можност со детергент и четка.Поради материјалот, placemat не може да биде апсолутно водоотпорен и не се лизга.Поради фактори како што се светло,сликата боја ќе биде малку различен од вистинскиот објект.Добредојдовте СОНЦЕ МОДА!.Кога ќе го јадете редовно,на десктопот ќе биде хаос.За среќа,сега постои едно СОНЦЕ МОДА placemat кои ќе го заштити вашиот маса или бар од носат и солза на садовите!Не само што тие ги штитат табела блузи било каде тие се стави,но тие се, исто така, стилски и сезонски,удвојување како око-фаќање на кујната или трпезариска маса декорации!Тие изгледа повеќе луксузен, и поудобно да се користи.Јас верувам дека на СОНЦЕ МОДА placemat е составен дел на вашата маса.Тие се одличен избор за секојдневниот живот во кујната, хотел или канцеларија,отворен и затворен користете ги задоволат вашите различни потреби.

R

Им се допаѓа и на купувачите